Меню сайту
Новини

Витяг із Положення про електронні освітні ресурси (наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України 01.10.2012 № 1060)
Під ЕОР розуміють засоби навчання на цифрових носіях будь-якого типу або розміщені в інформаційно-телекомунікаційних системах, які відтворюються за допомогою електронних технічних засобів і застосовуються в освітньому процесі.

Метою створення ЕОР є забезпечення модернізації освітнього процесу, змістове наповнення освітнього простору, надання рівного доступу учасникам освітнього процесу незалежно від місця їх проживання та форми навчання відповідно до якісних навчальних і методичних матеріалів, створених на основі інформаційно-комунікаційних технологій.

Каталог електронних ресурсів для учнів 5-11 класів

Рекомендована адміністрацією ліцею для організації уроків дистанційного навчання (онлайн-занять) електронна платформа ZOOM 

Zoom Logo and Its History | LogoMyWay

  Методичні поради з організації та проведення уроків-конференцій на платформі ZOOM:

  • ZOOM – це платформа для проведення онлайн-занять та відеоконференцій. Це можливість створити шкільний кабінет для занять з учнями та використанням інтерактивної дошки. На дошці можна писати та витирати.
  • Також можна демонструвати підготовлені презентації та коментувати їх.
  • Це змога керувати навчальним процесом та використовувати відео та аудіоматеріали.
  • Це спілкування з аудиторією/класом з можливістю бачити кожним кожного.
  • Усі присутні можуть бачити того, хто говорить.
  • Учитель бачитиме того, хто підніс руку.
  • Разовий урок може тривати 40 хв з можливістю безкоштовної пролонгації.
  • Організувати зустріч та спілкування може будь-хто, хто створив обліковий запис.
  • ZOOM чудово підходить для групових та індивідуальних занять, учні можуть заходити як з комп’ютера, так і з планшета чи телефона.

Завантажити безкоштовно Zoom - остання версія 20 21 року

https://uk.wizcase.com › ✔ Downloads 

2. Розклад навчальних занять у дистанційному режимі (1-11 класи) з 01.09.2022  


Відеоуроки для дистанційного навчання (1-11 класи) 

Платформа «Всеукраїнська школа онлайн» — сучасний онлайн-ресурс для змішаного та дистанційного навчання учнів 5-11 класів з уроками та методичними матеріалами, що відповідають державній програмі.
Навчальний контент платформи містить уроки з 18 основних предметів: українська література, українська мова, біологія, біологія та екологія, географія, всесвітня історія, історія України, математика, алгебра, алгебра і початки аналізу, геометрія, мистецтво, основи правознавства, природознавство, фізика, хімія,  англійська мова та зарубіжна література.

Вхід на сайт
Календар
«  Квітень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів