Меню сайту
Новини

02:42
ЯКЩО БУТИ, ТО - ЩАСЛИВИМ!

Картинки по запросу міжнародний день щастя 20.03.2015 - Міністр освіти і науки Сергій Квіт звернувся до учнів, керівників навчальних закладів з приводу відзначення Міжнародного Дня Щастя: "У складний і тривожний період української історії нам слід пам’ятати, що світ і його цінності існують незалежно від агресора, що люди народжуються для щастя, що головне у житті – чисті помисли, чесні дії і щирі почуття. Міжнародний День Щастя відзначається по всьому світу 20 березня з 2012 року під егідою ООН. А Україна приєднується до цієї події вже третій рік поспіль. Український День Щастя навіть отримав свій власний слоган: «Якщо бути, то - Щасливим!». Сама подія не має спонсорів та замовників, а лише об'єднує однодумців. Для проведення в Україні 2015 року Міжнародного Дня щастя створено Оргкомітет, куди ввійшли представники  соціальних та громадянських ініціатив, підприємці та культурологи. Всі вони переймаються новою ідеєю майбутнього – щасливе життя в Україні."

 

У цей день у навчально-виховному комплексі пройдуть психологічні тренінги "Сім заповідей, щоб бути щасливим", флешмоб "Танцюють усі", старшокласники переглянуть відеофільм про відзначення Дня Щастя в Україні: Відео https://www.youtube.com/watch?v=QtYMj2RJ5a4

СІМ ЗАПОВІДЕЙ, ЩОБ БУТИ ЩАСЛИВИМ

Жан-Жак Руссо стверджував, що для щастя необхідні три умови: гарний банківський рахунок, гарний кухар і гарний шлунок. Американські психологи після п’ятнадцятирічних досліджень зробили свій висновок. Для того, щоб стати щасливим, необхідні такі умови:

1. Любіть своїх близьких. Приділяйте більше часу тим, кого любите, і ви частіше будете відчувати себе щасливим.

2. Віддавайте багато сил роботі. Якщо ви роботу любите, трудіться якомога більше. Якщо не любите, постарайтеся роботу змінити, це буде вигідно і для вас, і для суспільства. На роботі ми проводимо більшу частину свого життя і не потрібно перетворювати цей час на муки

3. Допомагайте іншим людям. У вас глибоко закладений альтруїзм — потреба допомагати оточуючим безкорисливо. Допомагаючи іншим, ви, по-перше, починаєте поважати себе, по-друге, знімаєте з себе психологічні і фізичні стреси. Результат — глибоке задоволення життям.

4. Спробуйте стати щасливими! Постежте за собою, від чого у вас з’являється гарний настрій, чому ви радієте, і прямуйте до цього (зрозуміло, не конфліктуючи з законом).

5. Фізична активність. Поки що не зовсім зрозуміло чому, але будь-яка фізична активність дає здоровій людині справжню насолоду. Академік Павлов називав це почуття «м’язовою радістю». Існує теорія, згідно з якою при фізичних зусиллях у мозку виробляються своєрідні природні наркотики, що приз водять до ейфорії. Годиться біг, лижі, будь-які види спорту, танці — все, що вам посильно.

6. Внесіть у своє життя щось нове. Нас з дитинства запевняють, що найкраще — розмірене життя. Постійний режим дня, тривалі звички, відданість одній роботі, відпустка рік у рік в одному й тому ж місці — все це непогано. Але людина потребує нового! Спробуйте інколи поїхати на роботу іншим маршрутом, заведіть нове хобі, візьміть відпустку у незвичний для вас час!

7. Не впадайте у відчай, якщо інколи почуваєте себе дуже нещасним. Існує закон психологічного маятника: сьогодні ви щасливі, але неминучий і зворотний стан. Причому ті, у кого маятник найбільше відхиляється до «плюсової» позначки, мають примиритися з тим, що великим буде розмах у «мінусовий» бік. Зате потім — знову «плюс».

Переглядів: 789 | Додав: IllyaOlefir | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Календар
«  Березень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів